CS-SOLINGEN PREMIUM Аrt.nr.026769

5.550,00 ден.   Спореди

6х Нож за шницли 8,5 см
1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13 см
1х Нож за леб 21см
1х Нож за месо 20см
1х Готварски нож 20см
1х Кујнски ножици 20см


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


6х Нож за шницли 8,5 см
1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13 см
1х Нож за леб 21см
1х Нож за месо 20см
1х Готварски нож 20см
1х Кујнски ножици 20см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка