CS-SOLINGEN EXELENCE Art.nr. 003050

1.410,00 ден.   Спореди

1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13см
1х Нож за леб 20 см
1х Готварски нож 20 см


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.410,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13см
1х Нож за леб 20 см
1х Готварски нож 20 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка