Crosshair III Formula

Crosshair III Formula

8.763,00 ден.   Спореди

Crosshair III Formula, Socket AM3, AMD, AMD 790FX/SB750, HT3 5200/4800, 4DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.)/1333/1066, 2 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.2, SATA 3Gb/s*5(RAID 0, 1, 5, 10, JBOD) , 2 x 1394a...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.763,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Crosshair III Formula, Socket AM3, AMD, AMD 790FX/SB750, HT3 5200/4800, 4DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.)/1333/1066, 2 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.2, SATA 3Gb/s*5(RAID 0, 1, 5, 10, JBOD) , 2 x 1394a, Audio 8-CH(HD) SupremeFX X-Fi Audio Card, LAN Gb Realtek AI NET 2 PCIe, CPU AMD Socket AM3 Phenom™II /Athlon™II /Sempron™ 100 Series Processors, AMD 140W CPU Support, AMD Cool n Quiet™ Technology, Supports 45nm CPU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи