Crimpzange RJ45+RJ11        Crimping tool  (8P8C, 6P6C, applicable for BNC, shielded wire, Tangent wire)

Crimpzange RJ45+RJ11 Crimping tool (8P8C, 6P6C, applicable for BNC, shielded wire, Tangent wire)

389,00 ден.   Спореди

Crimpzange RJ45+RJ11 Crimping tool (8P8C, 6P6C, applicable for BNC, shielded wire, Tangent wire)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 389,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Crimpzange RJ45+RJ11 Crimping tool (8P8C, 6P6C, applicable for BNC, shielded wire, Tangent wire)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка