Crimping tool T568 for 8P8C, 6P6C, 6P4C plugs
Crimping tool T568 for 8P8C, 6P6C, 6P4C plugs
Crimping tool T568 for 8P8C, 6P6C, 6P4C plugs

Crimping tool T568 for 8P8C, 6P6C, 6P4C plugs

495,00 ден.   Спореди

Crimping tool T568 for 8P8C, 6P6C, 6P4C plugs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Crimping tool T568 for 8P8C, 6P6C, 6P4C plugs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка