CPU Intel Pentium Pro 200MHz TRAY

1.495,00 ден.   Спореди

Pentium Pro 200MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.495,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Pentium Pro 200MHz

Кеш на процесорот 512 KB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка