CPU Intel Pentium E5700 3.00Ghz 2MB LGA775 TRAY

CPU Intel Pentium E5700 3.00Ghz 2MB LGA775 TRAY

3.350,00 ден.   Спореди

Pentium E5700, Socket 775, Raboten takt 3000 MHz, L2 cache 2 MB, BUS 800 MHz, Jadro: Wolfdale-3M, Ladilnik da


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.350,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Pentium E5700, Socket 775, Raboten takt 3000 MHz, L2 cache 2 MB, BUS 800 MHz, Jadro: Wolfdale-3M, Ladilnik da

Сокет LGA775
Процесор технологија Core Duo
Брзина на процесор 3.00 GHz
Кеш на процесорот 2 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка