CPU Intel Core i5-760 2.80GHz 8MB LGA1156 BOX

10.772,00 ден.   Спореди

Intel Core i5-760 2.80GHz, Quad-core 2.80Ghz, 8MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Socket 1156, Box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.772,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i5-760 2.80GHz, Quad-core 2.80Ghz, 8MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Socket 1156, Box

Брзина на процесор 2.80 GHz
Процесор технологија Core i5
Кеш на процесорот 8 MB
Сокет LGA1156
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка