CPU Intel Core i5-2500 3.30GHz 6MB LGA1156 BOX

11.687,00 ден.   Спореди

Core i5 2500, Socket 1155, Radni takt 3298 MHz, L3 cache 6 MB, Jezgra Sandy Bridge, Hladnjak da


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.687,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.352,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Core i5 2500, Socket 1155, Radni takt 3298 MHz, L3 cache 6 MB, Jezgra Sandy Bridge, Hladnjak da

Сокет LGA1155
Процесор технологија Core i5
Кеш на процесорот 6 MB
Брзина на процесор 3.30 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка