CPU Intel Core i3-2100 3.10GHz 3MB LGA1155 TRAY

6.990,00 ден.   Спореди

Intel Sandy Bridge Core i3-2100 3.10GHz, 2 Cores, 4Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Socket 1155


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Sandy Bridge Core i3-2100 3.10GHz, 2 Cores, 4Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Socket 1155

Сокет LGA1155
Кеш на процесорот 3 MB
Процесор технологија Core i3
Брзина на процесор 3.10 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка