CPU Core i3-4170 Dual 3.7GHz LGA 1150 3MB BOX

CPU Core i3-4170 Dual 3.7GHz LGA 1150 3MB BOX

6.950,00 ден.   Спореди

Processor Number


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.950,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor Number

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка