CPU AMD Sempron LE-1250 2.20GHz 512KB AM2 BOX

CPU AMD Sempron LE-1250 2.20GHz 512KB AM2 BOX

2.179,00 ден.   Спореди

Sempron LE-1250 2,200GHz AM2 L2-512KB (45W) BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.179,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sempron LE-1250 2,200GHz AM2 L2-512KB (45W) BOX

Процесор технологија Sempron
Сокет AM2/AM3
Кеш на процесорот 512 KB
Брзина на процесор 2.20 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка