CPU AMD Sempron 2600 2.60GHz 128KB 754 TRAY

793,00 ден.   Спореди

AMD Sempron 2600 64bit S754


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 793,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Sempron 2600 64bit S754

Процесор технологија Sempron
Сокет 754
Брзина на процесор 2.60 GHz
Кеш на процесорот 128 KB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка