CPU AMD Sempron 140 2.70GHz 512KB AM3 BOX

1.858,00 ден.   Спореди

AMD Sempron 140 2.70GHz, 512KB Cache, Socket AM3, 45W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.858,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Sempron 140 2.70GHz, 512KB Cache, Socket AM3, 45W, BOX

Процесор технологија Sempron
Сокет AM2/AM3
Кеш на процесорот 512 KB
Брзина на процесор 2.70 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка