CPU AMD FX-8320 3.5GHz Eight-Core 8MB AM3+ BOX

8.500,00 ден.   Спореди

Manufacturer:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.500,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Manufacturer:

Кеш на процесорот 8 MB
Сокет AM3
Брзина на процесор 3.50 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка