CPU AMD Athlon II X3 455 3.30GHz 1.5MB AM3 BOX

4.516,00 ден.   Спореди

Athlon II X3 455, Socket AM3, Radni takt 3300 MHz, L2 cache 1,5 MB, BUS 4000 MHz, Jezgra Rana, Hladnjak da


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.516,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Athlon II X3 455, Socket AM3, Radni takt 3300 MHz, L2 cache 1,5 MB, BUS 4000 MHz, Jezgra Rana, Hladnjak da

Сокет AM2/AM3
Процесор технологија Athlon II
Кеш на процесорот 1.5 MB
Брзина на процесор 3.30 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка