CPU AMD Athlon II X2 250 3.00GHz 2MB AM3 TRAY

2.999,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X2 250 3.0GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 65W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X2 250 3.0GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 65W

Сокет AM2/AM3
Брзина на процесор 3.00 GHz
Кеш на процесорот 2 MB
Процесор технологија Athlon II
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка