CPU AMD Athlon II X2 240 2.80GHz 2MB AM3

1.999,00 ден.   Спореди

Athlon II X2 240 2,8GHz AM3 2MB 65W Tray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Athlon II X2 240 2,8GHz AM3 2MB 65W Tray

Сокет AM2/AM3
Кеш на процесорот 2 MB
Процесор технологија Athlon II
Брзина на процесор 2.80 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка