CPU AMD A8 X4 3800 2.70GHz 4MB FM1 BOX

8.066,00 ден.   Спореди

AMD A8 X4 3800 (2.7/2.4GHz,4MB,65W,FM1) box; GPU: Radeon TM HD 6550D


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.066,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD A8 X4 3800 (2.7/2.4GHz,4MB,65W,FM1) box; GPU: Radeon TM HD 6550D

Сокет FM1
Брзина на процесор 2.70 GHz
Кеш на процесорот 4 MB
Процесор технологија A8
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка