CPU AMD A4 X2 3300 2.50HGHz 512KB FM1BOX

2.985,00 ден.   Спореди

AMD A4 X2 3300 (2.5GHz,512KB,65W,FM1) box; GPU: Radeon TM HD 6410


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.985,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD A4 X2 3300 (2.5GHz,512KB,65W,FM1) box; GPU: Radeon TM HD 6410

Сокет FM1
Кеш на процесорот 1 MB
Брзина на процесор 2.50 GHz
Процесор технологија A4
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка