CPU AMD 5X86 P75 133MHz TRAY

1.190,00 ден.   Спореди

AMD 5X86 P75 , 133MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD 5X86 P75 , 133MHz

Кеш на процесорот 16KB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка