Corsair Vengeance K90 Performance, MMO Mechanical Gaming Keyboard (International English Version) CH-9000003-EU

6.990,00 ден.   Спореди

Шифра 37136 - Corsair Vengeance K90 Performance, MMO Mechanical Gaming Keyboard (International English Version) CH-9000003-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37136 - Corsair Vengeance K90 Performance, MMO Mechanical Gaming Keyboard (International English Version) CH-9000003-EU

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред една година

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

buy essay papers cheap, buy cheap essays buy pre written essays - buy essay papers https://buyessayy.com/