Corsair USB 3.0 16GB Flash Survivor Stealth Military-Style Design USB Flash Drive

1.290,00 ден.   Спореди

Corsair USB 3.0 16GB Flash Survivor Stealth Military-Style Design USB Flash Drive, Plug and Play, CMFSS3-16GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair USB 3.0 16GB Flash Survivor Stealth Military-Style Design USB Flash Drive, Plug and Play, CMFSS3-16GB

Капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка