Corsair Builder Series CX 80+ Bronze, 500 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-9020047-EU

4.659,00 ден.   Спореди

Corsair Builder Series CX 80+ Bronze, 500 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-9020047-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.659,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair Builder Series CX 80+ Bronze, 500 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-9020047-EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка