Corsair Airflow Fan DOMINATOR CMXAF2

Corsair Airflow Fan DOMINATOR CMXAF2

590,00 ден.   Спореди

Corsair Airflow Fan DOMINATOR CMXAF2, Supports up to 6 Memory Modules in a Motherboard Array


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair Airflow Fan DOMINATOR CMXAF2, Supports up to 6 Memory Modules in a Motherboard Array

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка