Corsair 4GB DDR3 1600MHz

Corsair 4GB DDR3 1600MHz

1.899,00 ден.   Спореди

Corsair 4GB DDR3 1600MHz, 1X240 DIMM, Unbuffered, CMV4GX3M1A1600C11


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 4GB DDR3 1600MHz, 1X240 DIMM, Unbuffered, CMV4GX3M1A1600C11

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка