Corsair 4GB DDR3 1333MHz SODIMM, CMSO4GX3M1A1333C9, 1x204 SODIMM, Unbuffered

1.883,00 ден.   Спореди

Corsair 4GB DDR3 1333MHz SODIMM, CMSO4GX3M1A1333C9, 1x204 SODIMM, Unbuffered


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.883,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 4GB DDR3 1333MHz SODIMM, CMSO4GX3M1A1333C9, 1x204 SODIMM, Unbuffered

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка