Corsair 4GB DDR3 1333MHz, CMV4GX3M1A1333C9 1X240 DIMM, Unbuffered

1.590,00 ден.   Спореди

Corsair 4GB DDR3 1333MHz, CMV4GX3M1A1333C9 1X240 DIMM, Unbuffered


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 4GB DDR3 1333MHz, CMV4GX3M1A1333C9 1X240 DIMM, Unbuffered

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка