Corsair 2GB (2x 1GB) DDR2 800MHz TWIN2X2048-6400C4 DDR2

Corsair 2GB (2x 1GB) DDR2 800MHz TWIN2X2048-6400C4 DDR2

1.116,00 ден.   Спореди

Corsair 2GB (2x 1GB) DDR2 800MHz TWIN2X2048-6400C4 DDR2, XMS2-6400 2GB 2x240 DIMM, Unbuffered, 4-4-4-12, E.P.P. Technology, matched pair, with Heat Spreader


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.116,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 2GB (2x 1GB) DDR2 800MHz TWIN2X2048-6400C4 DDR2, XMS2-6400 2GB 2x240 DIMM, Unbuffered, 4-4-4-12, E.P.P. Technology, matched pair, with Heat Spreader

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка