Cormons Pinot Grigio 2

270,00 ден.   Спореди

Шифра на производ: 351108
UPC: 736040013587
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Италија - Венеција
Категорија : Пинот Гриџо


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 270,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра на производ: 351108
UPC: 736040013587
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Италија - Венеција
Категорија : Пинот Гриџо

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи