CORE i3 3.70GHz 3MB BOX i3 4170 6MB, 2/4 Cores/Threads, IntelHD4600 (54W, Haswell)

7.699,00 ден.   Спореди

LGA1150 CORE i3 3.70GHz 3MB BOX i3 4170 6MB, 2/4 Cores/Threads, IntelHD4600 (54W, Haswell)

more info - http://ark.intel.com/products/77490/Intel-Core-i3-4170-Processor-3M-Cache-3_70-GH...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LGA1150 CORE i3 3.70GHz 3MB BOX i3 4170 6MB, 2/4 Cores/Threads, IntelHD4600 (54W, Haswell)

more info - http://ark.intel.com/products/77490/Intel-Core-i3-4170-Processor-3M-Cache-3_70-GHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка