Cordless Freedom 2.4 PC Joystick, 2.4 GHz Wireless, 10 Programmable Buttons, Twist Handle and Precise Throttle, Power Management, Logitech Profiler Software, USB port or game port, 963283-0914

5.870,00 ден.   Спореди

Cordless Freedom 2.4 PC Joystick, 2.4 GHz Wireless, 10 Programmable Buttons, Twist Handle and Precise Throttle, Power Management, Logitech Profiler Software, USB port or game port, 963283-0914


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.870,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cordless Freedom 2.4 PC Joystick, 2.4 GHz Wireless, 10 Programmable Buttons, Twist Handle and Precise Throttle, Power Management, Logitech Profiler Software, USB port or game port, 963283-0914

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка