CoolerMaster X Dream K640 RR-KIF-L9E1-GP K8 Entry Level Cooler (Al. Base + Cu. Insert with Thermistor fan)

545,00 ден.   Спореди

CoolerMaster X Dream K640 RR-KIF-L9E1-GP K8 Entry Level Cooler (Al. Base + Cu. Insert with Thermistor fan)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 545,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster X Dream K640 RR-KIF-L9E1-GP K8 Entry Level Cooler (Al. Base + Cu. Insert with Thermistor fan)

Сокет 754/939/940/AM2/AM3
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка