CoolerMaster Silent Pro M 850W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready

8.790,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Silent Pro M 850W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Silent Pro M 850W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready

Моќност 850 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка