CoolerMaster Silent Pro M 1000W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready
CoolerMaster Silent Pro M 1000W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready

CoolerMaster Silent Pro M 1000W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready

10.990,00 ден.   Спореди

Шифра 23374 - CoolerMaster Silent Pro M 1000W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23374 - CoolerMaster Silent Pro M 1000W 80plus bronze w/135mm Fan, single 12V rail ,Cable Management, ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91,Sli ready

Моќност 1000 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка