CoolerMaster R9-NBC-XL2K-GP, Cooler for NotePal X-Lite II, 2 USB outputs, Fan Speed Controller, Elegant metal plate for better cooling performance, Ultra slim, only 28mm thin, Silent 140mm fan for laptop cooling

1.189,00 ден.   Спореди

CoolerMaster R9-NBC-XL2K-GP, Cooler for NotePal X-Lite II, 2 USB outputs, Fan Speed Controller, Elegant metal plate for better cooling performance, Ultra slim, only 28mm thin, Silent 140mm fan for lap...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.189,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster R9-NBC-XL2K-GP, Cooler for NotePal X-Lite II, 2 USB outputs, Fan Speed Controller, Elegant metal plate for better cooling performance, Ultra slim, only 28mm thin, Silent 140mm fan for laptop cooling

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка