CoolerMaster NotePal U-LITE

CoolerMaster NotePal U-LITE

1.020,00 ден.   Спореди

CoolerMaster NotePal U-LITE, 100 mm removable fan, light weight design, R9-NBC-ULTK-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.020,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster NotePal U-LITE, 100 mm removable fan, light weight design, R9-NBC-ULTK-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка