CoolerMaster NotePal CMC3

CoolerMaster NotePal CMC3

587,00 ден.   Спореди

CoolerMaster NotePal CMC3, 200 mm fan, lightweight material, USB extension port, R9-NBC-CMC3-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 587,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster NotePal CMC3, 200 mm fan, lightweight material, USB extension port, R9-NBC-CMC3-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка