CoolerMaster NotePal B2 R9-NBC-ADCK-GP Black Compatible with widescreen 15 notebook-Black	1050	18	nemaCoolerMaster NotePal R9-NBC-ADAK-GP	Преносни компјутери Аксесориес	Cooler Master	www.set.mk	1253	36250	CoolerMaster NotePal R

CoolerMaster NotePal B2 R9-NBC-ADCK-GP Black Compatible with widescreen 15 notebook-Black 1050 18 nemaCoolerMaster NotePal R9-NBC-ADAK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 1253 36250 CoolerMaster NotePal R

1.149,00 ден.   Спореди

HP ProBook 4320s XN864EA/4GB - Intel® Core™ i3-380M Processor (2.53 GHz, 3 MB L3 cache), Mobile Intel® HM57 Express, Intel® HD Graphics, 4096MB-1333MHz DDR3, 250 GB 7200 rpm SATA II, DVD+/-RW SuperMul...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.149,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP ProBook 4320s XN864EA/4GB - Intel® Core™ i3-380M Processor (2.53 GHz, 3 MB L3 cache), Mobile Intel® HM57 Express, Intel® HD Graphics, 4096MB-1333MHz DDR3, 250 GB 7200 rpm SATA II, DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe, 2 MP Webcam, Ralink 802.11b/g/n Bluetooth 2.1+EDR Combo, Realtek GB Ethernet, 6-cell (47 WHr) Lithium-Ion Battery, 13.3 LED HD BrightView LCD(1366x768), HP Carrying Case Преносни компјутери HP www.set.mk 25990 36248 HP ProBook 4320s XN864EA/4GB - Intel® Core™ i3-380M Processor (2.53 GHz 350 5 nemaCoolerMaster NotePal B2 R9-NBC-ADCK-GP Black Compatible with widescreen 15 notebook-Black, 2 Fans ,AL

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка