CoolerMaster Jet Series Jet7+ ACB-V83-U2 for AMD

198,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Jet Series Jet7+ ACB-V83-U2 for AMD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 198,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Jet Series Jet7+ ACB-V83-U2 for AMD

Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка