CoolerMaster HTK-002-U1-GP Thermal Compound Kit (Dow Corning)

148,00 ден.   Спореди

CoolerMaster HTK-002-U1-GP Thermal Compound Kit (Dow Corning)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 148,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 149,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster HTK-002-U1-GP Thermal Compound Kit (Dow Corning)

Тип на вентилатор Pasta
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка