CoolerMaster GX 650W Bronze RS650-ACAAE3-EU GX 650W 80Plus sinle 12V rail

CoolerMaster GX 650W Bronze RS650-ACAAE3-EU GX 650W 80Plus sinle 12V rail

5.490,00 ден.   Спореди

CoolerMaster GX 650W Bronze RS650-ACAAE3-EU GX 650W 80Plus sinle 12V rail,Standard cable EU cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster GX 650W Bronze RS650-ACAAE3-EU GX 650W 80Plus sinle 12V rail,Standard cable EU cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка