CoolerMaster eXtreme Power Plus 500W

CoolerMaster eXtreme Power Plus 500W

3.990,00 ден.   Спореди

CoolerMaster eXtreme Power Plus 500W, Extreme 500W PPFC w/120 mm Fan V2.01 EU cable , RS500-PCAPD3-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster eXtreme Power Plus 500W, Extreme 500W PPFC w/120 mm Fan V2.01 EU cable , RS500-PCAPD3-EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка