CoolerMaster eXtreme Power 400W (RS400-PCAPA3-EU)

CoolerMaster eXtreme Power 400W (RS400-PCAPA3-EU)

2.944,00 ден.   Спореди

CoolerMaster eXtreme Power 400W (RS400-PCAPA3-EU), Extreme 400W PPFC w/ 120mm fan V2.3 EU Cable Standard


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster eXtreme Power 400W (RS400-PCAPA3-EU), Extreme 400W PPFC w/ 120mm fan V2.3 EU Cable Standard

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка