CoolerMaster Elite 460W PFC w/12CoolerMaster Fan EU cable, RS460-PSAPJ3-EU
CoolerMaster Elite 460W PFC w/12CoolerMaster Fan EU cable, RS460-PSAPJ3-EU

CoolerMaster Elite 460W PFC w/12CoolerMaster Fan EU cable, RS460-PSAPJ3-EU

2.590,00 ден.   Спореди

Шифра 23392 - CoolerMaster Elite 460W PFC w/12CoolerMaster Fan EU cable, RS460-PSAPJ3-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23392 - CoolerMaster Elite 460W PFC w/12CoolerMaster Fan EU cable, RS460-PSAPJ3-EU

Моќност 460 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка