CoolerMaster Cooler for NotePal X3

CoolerMaster Cooler for NotePal X3

2.599,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Cooler for NotePal X3, 200 mm blue LED fan, USB hub, fan-speed control, R9-NBC-NPX3-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Cooler for NotePal X3, 200 mm blue LED fan, USB hub, fan-speed control, R9-NBC-NPX3-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка