CoolerMaster Cooler for NotePal U STAND

CoolerMaster Cooler for NotePal U STAND

2.399,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Cooler for NotePal U STAND, 2 x 100 mm removable fans, 3 USB ports, fan-speed control, R9-NBS-USTD-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Cooler for NotePal U STAND, 2 x 100 mm removable fans, 3 USB ports, fan-speed control, R9-NBS-USTD-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка