CoolerMaster Case Silencio 550 Tower Black w/ Sound proof

4.750,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case Silencio 550 Tower Black w/ Sound proof, RC-550-KKN1 Silencio 550 Mid Tower


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.750,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case Silencio 550 Tower Black w/ Sound proof, RC-550-KKN1 Silencio 550 Mid Tower

Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка