CoolerMaster Case Silencio 500 Tower Black w/ Sound proof, RC-500-KKN1-GP Sileo 500 Mid Tower Black w/ Sound proof

4.890,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case Silencio 500 Tower Black w/ Sound proof, RC-500-KKN1-GP Sileo 500 Mid Tower Black w/ Sound proof


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case Silencio 500 Tower Black w/ Sound proof, RC-500-KKN1-GP Sileo 500 Mid Tower Black w/ Sound proof

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка