CoolerMaster Case K350, 600W Real Power Supply, Transparent Side Panel Window, M/B Type: Micro-ATX, ATX, 5.25" Drive Bays x 3, 3.5" Drive Bays x 7, Expansion Slots x 7, Power Supply Type: Standard ATX, VE-K350-KWA600

4.956,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case K350
• 600W Real Power Supply
• Transparent Side Panel Window
• M/B Type: Micro-ATX
• ATX
• 5.25`` Drive Bays x 3
• 3.5`` Drive Bays x 7
• Expansio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case K350
• 600W Real Power Supply
• Transparent Side Panel Window
• M/B Type: Micro-ATX
• ATX
• 5.25`` Drive Bays x 3
• 3.5`` Drive Bays x 7
• Expansion Slots x 7
• Power Supply Type: Standard ATX
• VE-K350-KWA600

Уреди за напојување 600 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка